Vyhledat
  • Karel Křeček

Dotaz na prodej domu

Dobry den , chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s výkupem nemovitostí? S přítelem jsme si vyhlídli baráček, ale potřebujeme prodat náš byt, aby jsme měli na doplacení baráčku, něco dáme dohromady, ale ne vše.. Vůbec nevím za kolik by nám byt mohli vykoupit a jelikož je to hodně slušný byt v žádané lokalitě, za který jsme dali hodně to udělat pěkně, tak bychom zase neradi na tom tratili hodně.
Cenu bytu nejlépe odhadnete podle ceny porovnatelných bytů v lokalitě na realitních serverech či v realitních novinách. Můžete pak porovnat s nabídkou, kterou dostanete. Asi bude výhodnější zajistit si financování u banky na dobu než svůj byt prodáte. Můžete ušetřit i za provize, pokud si najdete kupce a všechny právní záležitosti svěříte notáři Hlavně člověk si myslí nějakou cenu, kterou ten byt má, takže ani nevím z jaké ceny by to mohli počítat.
4 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vykupbytu.com

Jsme připraveni odkoupit váš byt se zajištěnou pohledávku pro hypotéční banku. Vykupujeme také další nemovitostí, které jsou zatíženy bankovní čí nebankovní pohledávkou.

Více informací

Máte  hypotéku moc dlouho a chcete se jí zbavit?

Dostaneme vás rychle z toho ven.

Máte finanční problémy, dluhy či dokonce už i exekuci?

Prodejte váš byt a nechte starosti už na nás.

V případě, že by jste se rozhodli pro prodej až v budoucnu,  budeme rádi když nás budete kontaktovat i později. 

CHCI PRODAT NEMOVITOST

arrow&v
  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle

prodejbytushypotekou.cz