Vyhledat
  • Karel Křeček

Výkupem nemovitostí se zabýváme od roku 1991.

Výkup nemovitosti – jaké jsou nejčastější důvody pro rychlý prodej? Když se zmíní výkup nemovitosti, většinou nás první napadnou důvody jako nedostatek finančních prostředků na splácení hypotéky, probíhající exekuce a hrozící dražba. Potřebu rychlých peněz ale může vyžadovat i krachující podnikání, nenadálá změna rodinné situace a nebo jste jen narazili na dům vašich snů a máte strach, že vám uteče.

Kde je vůle, tam je cesta Pro řešení všech krizových situací je důležitá komunikace s věřiteli. Pokud například nezvládáte splácet, banka většinou umí vyjít vstříc, když vidí, že jste ochotni daný problém řešit. Zásadní je v tomto případě nepřestat komunikovat. Také ne pokaždé, když nás někdo osloví s žádostí o výkup nemovitosti je nutné opravdu vykupovat a často lze danou nemovitost prodat běžným způsobem.Pokud jste se poznali v některé z uvedených situací nebo jste na pochybách, zda je výkup nemovitosti dobrým řešením vaší situace, obraťte se na nás formou nezávazné konzultace.


1 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dotaz na prodej domu

Dobry den , chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s výkupem nemovitostí? S přítelem jsme si vyhlídli baráček, ale potřebujeme prodat náš byt, aby jsme měli na doplacení baráčku, něco d

Vykupbytu.com

Jsme připraveni odkoupit váš byt se zajištěnou pohledávku pro hypotéční banku. Vykupujeme také další nemovitostí, které jsou zatíženy bankovní čí nebankovní pohledávkou.